Please wait
چهارشنبه 22 مرداد 1399 امداد باطری 258 0

رونمایی از لوسید ایر الکتریکی و استفاده از باتری شرکت Atieva

لوسید ایر ۲۰۲۱ به زمان رونمایی آنلاین خود در نهم سپتامبر نزدیک می‌شود و به تازگی شعاع حرکتی آن نیز اعلام شده است.

رونمایی از لوسید ایر الکتریکی و استفاده از باتری شرکت Atieva

لوسید ایر ۲۰۲۱ به زمان رونمایی آنلاین خود در نهم سپتامبر نزدیک می‌شود و به تازگی شعاع حرکتی آن نیز اعلام شده است.

لوسید ایر

لوسید با انتشار بیانیه‌ای تائید کرده ایر، برد تخمینی EPA برابر با ۸۳۲ کیلومتر خواهد داشت. این شرکت می‌گوید با تست‌های مستقل همراه FEV در آبرن هیلز میشیگان به این رقم دست یافته است.

با برد تخمینی ۸۳۲ کیلومتری، لوسید ایر به راحتی خواهد توانست سایر خودروهای الکتریکی از نظر شعاع حرکتی را پشت سر بگذارد. دومین خودروی الکتریکی که بیشترین برد را دارد تسلا مدل S برد بلند با برد EPA برابر با ۶۴۷ کیلومتر می‌باشد.

مدیر اجرایی لوسید می‌گوید:

" مفتخرم اعلام کنم که لوسید ایر توانسته برد تخمینی ۸۳۲ کیلومتری را ثبت کند و این یک اتفاق مهم در تاریخچه توسعه خودروهای الکتریکی است. من معتقدم معماری ۹۰۰ ولتی، مجموعه باتری‌های ثابت شده، پیشرانه‌های جدید، سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته، سیستم گیربکس یکپارچه و… باعث شده ما به مرحله‌ای برسیم که استانداردهای جدیدی را وضع کرده و اولین‌های جهان را معرفی نماییم."

لوسید هنوز ظرفیت مجموعه باتری ایر را اعلام نکرده اما می‌گوید باتری این خودرو با استفاده از تجارب بخش تکنولوژی شرکت Atieva که تأمین‌کننده باتری‌های خودروهای فرمول E است تولید خواهد شد.

 

مدیر لوسید می‌افزاید:

" برد و راندمان خودروهای الکتریکی جزو مهم‌ترین فاکتورهای چنین خودروهایی هستند. چند سال پیش که ما پروتوتایپ های آلفای ایر را رونمایی کردیم قول برد فراتر از ۶۴۰ کیلومتر را دادیم که نشان دهنده تکنولوژی ما در آن زمان بود."

لوسید ایر

مدیر ارشد لوسید این‌گونه صحبت‌های خود را ادامه می‌دهد:

ما از زمان تاکنون به پیشرفت‌های فنی زیادی دست یافته‌ایم. به همین خاطر خوشحالم که توانسته‌ایم به برد تخمینی ۸۳۲ کیلومتری دست یابیم و درعین‌حال ظرفیت باتری خود را کمتر کنیم که این امر روی هزینه‌ها و وزن خودرو تأثیر مثبتی دارد. چنین راندمان استثنایی‌ای با تکنولوژی خودمان به دست آمده است.

لوسید ایر علاوه بر برد فوق‌العاده خود شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت زیر ۲.۵ ثانیه و حداکثر سرعت فراتر از ۳۲۰ کیلومتر در ساعت خواهد داشت.

 

امیدواریم از این مقاله جذاب لذت برده باشید. تیم امداد باتری

1601 ، امداد باطری ، امداد باتری

فناوری
اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید.