Please wait
سه شنبه 26 آذر 1398 امداد باطری 291 0

باتری تویوتا کمری - امداد باتری

باتری فابریک تویوتا کمری 2007 ، 70 آمپر پایه بلند و قطب چپ میباشد. باتری فابریک تویوتا کمری جدید 60 آمپر پایه بلند قطب چپ میباشد.باتری برندهای سوزوکی ، سپاهان باتری و صبا باتری مناسب میباشد.

باتری تویوتا کمری - امداد باتری

باتری فابریک تویوتا کمری 2007 ، 70 آمپر پایه بلند و قطب چپ میباشد. باتری فابریک تویوتا کمری جدید 60 آمپر پایه بلند قطب چپ میباشد.باتری برندهای سوزوکی ، سپاهان باتری و صبا باتری مناسب میباشد.

مشخصات فنی باتری کمری

باتری فابریک کمری 12 ولت 70 آمپر از نوع باتریهای سیلد و اتمی است؛ با این وجود می توان بر روی آن باتری کوتاه و معمولی نصب کرد و هیچ مشکلی از نظر ابعاد باتری به وجود نیاید.

بهترین برند باتری کمری موجود در بازار

در حال حاضر باتری های برند #صبا_باتری و #اوربیتال_وان_سیلور در بازار، با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می شوند؛ در صورت استفاده از تجهیزات پر مصرف برقی در ماشین می توانید باتری تا 74 آمپر هم بر روی آن نصب کنید؛ اما توجه داشته باشید که بایستی با توجه به میزان مصرف برق، از یک تکنسین برق کمک گرفته و باتری مناسب را انتخاب کنید، تا با یک انتخاب نامناسب باعث کاهش طول عمر باتری کمتر از حد استاندارد نشوید.

باتری اتمی مناسب تر است یا اسیدی؟

 

باتریهای اتمی به دلیل طول عمر بالاتر، عدم نوسان برق، ایجاد آلودگی کمتر و نیاز نداشتن به نگهداری، قطعا گزینه مناسب تری نسبت به نوع اسیدی آن است.

ابعاد باتری کمری

276 * 175 * 190 میلی متر

باتری چند آمپر برای کمری توصیه می شود؟

با توجه به این نکته که باتری فابریک این خودرو 70 آمپر است، اما دارندگان این خودرو در صورتی که مصرف برق اضافی دارند، جهت عملکرد بهتر باتری، بهتر است در زمان تعویض بر روی خودروی خود باطری 74 آمپر نصب کنند.

طول عمر باتری کمری چقدر است؟

 

زمان طول عمر باطری بسته به نوع عملکرد دینام، نوع استفاده و شرایط نگهداری متغیر است؛ اما در شرایط عادی مدت طول عمر باتری آن، حدوداً بین 4 تا 5 سال است و پس از گذشت 3 سال بایستی نسبت به تست باطری توسط متخصص برق اقدام شود.

نشانه های خراب شدن باتری

 

  1. بعد از اینکه ماشین چند ساعت خوابیده بود، ماشین استارت نزند.
  2. ماشین زمان استارت زدن صدای تق تق بدهد.
  3. برق از پشت آمپر قطع شود.

نکته: هر نشانه ای از خرابی باتری، به معنی خراب بودن خود باتری نیست؛ بنابراین قبل از اقدام به تعویض باتری، حتماً از متخصص برق برای تست باتری کمک بگیرید.

 برای تهیه باطری 70 آمپر برند اوربیتال وان سیلور یا برند صبا برای خودروی کمری خود با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به فروشگاه امداد باتری مراجعه کنید.

باتری تویوتا کمری ، باتری کمری 2007 ، باطری تویوتا کمری ، باطری کمری ، باتری کمری جدید ، باتری فابریک تویوتا کمری ، باتری فابریک تویوتا کمری قدیمی ، باتری مناسب کمری

Users :
امداد باطری
باتری مناسب برای خودرو #صبا_باتری  #اوربیتال_وان_سیلور 
اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید.