Please wait
جمعه 19 شهریور 1400 امداد باطری 4969 12

باتری تیبا + قیمت باتری تیبا | ارسال و نصب رایگان باتری تیبا

مرکز فروش باتری تیبا با بهترین و ارزانترین قیمت . امداد باتری تیبا . باتری تیبا + فروش باتری تیبا - تعویض رایگان باتری تیبا - امداد باتری تیبا با امکانات حمل و نصب رایگان باتری - باتری 55 آمپر برند صبا باتری و اوربیتال وان سیلور مناسب خودرو تیبا است.بهترین قیمت باتری تیبا

باتری تیبا + قیمت باتری تیبا

 تیبا یا خودرو ملی شرکت سایپا، (با نام پیشین مینیاتور) نخستین محصول سایپا است که در ۲۳ آذر ۱۳۸۷ رونمایی شد. سایپا در طراحی این خودرو، تا حد زیادی از مشاوران و طراحان ایتالیایی، آلمانی و کره‌ای کمک گرفت. در طراحی این خودرو، استفاده از قطعات پراید، کیا ریو و تندر۹۰ مشهود است. ناظمی، مدیر استراتژیک سایپا با تأیید استفاده از مشاوران خارجی در این پروژه، استفاده از تجربیات سایپا در تولید ریو و پراید را باعث کاهش هزینه طراحی این خودرو می‌داند. این خودرو توسعه یافته پلتفرم S۸۱ سایپا بوده ودارای موتور ۱۵۰۰cc با مصرف حدود ۶/۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و استاندارد آلایندگی یورو ۴ است. این خودرو در نسخهٔ فول هم قابل سفارش است.هزینه طراحی این خودرو ۱۲۰ میلیون دلار بوده‌است که استفاده از قطعات و طراحی‌های مشترک، باعث کاهش هزینه تمام شده طراحی آن شده‌است.

باتری فابریک تیبا  از مدل باتری 12 ولت، 50 آمپر از نوع باتری های سیلد اتمی و پایه کوتاه است. در حال حاضر  صبا باتری و  اوربیتال وان سیلور در بازار کنونی، موجود است که کیفیت و کارایی مناسبی برای این نوع خودرو دارد.

توجه داشته باشید که باتری کوتاه و معمولی هم می توان بر روی آن نصب کرد و هیچ مشکلی از نظر ابعاد باتری به وجود نمی آید.

باتری تیبا چند آمپر است ؟

 

ظرفیت باتری اصلی: ۵۰ آمپر ساعت

ولتاژ باتری: ۱۲ ولت

مدل باتری: سیلد اتمی

چینش قطبها: پایه کوتاه قطب چپ

 قیمت باتری تیبا

لیست قیمت باتری تیبا 50 آمپر

 
باتری
قیمت (تومان)
باتری ۵۰ آمپر صبا باتری
595000
باتری ۵۰ آمپر اوربیتال
833000
باتری ۵۰ آمپر سوزوکی
875000
باتری ۵۰ آمپر اوربیتال پریمیوم
 
باتری ۵۰ آمپر اوربیتال EFB
 

برای خودروی تیبا باتری با ظرفیت های ۵۵ و ۶۰ آمپر نیز با توجه به نیاز برقی خودرو قابل نصب می باشد

  لیست قیمت باتری تیبا 55 آمپر

باتری
قیمت (تومان)
باتری ۵۵ آمپر صبا واریان
678000
باتری ۵۵ آمپر اوربیتال
878000
باتری ۵۵ آمپر سوزوکی
926000
باتری ۵۵ آمپر اوربیتال پریمیوم
 

 

 لیست قیمت باتری 60 آمپر تیبا

باتری
قیمت (تومان)
باتری ۶۰ آمپر صبا واریان
742000
باتری ۶۰ آمپر اوربیتال
946000
باتری ۶۰ آمپر سوزوکی
994000
باتری ۶۰ آمپر اوربیتال پریمیوم
 
باتری ۶۰ آمپر اوربیتال EFB
 

انواع تیبا

تیبا هم‌اکنون در دو نسخه سدان و هاچبک (تیبا ۲) به بازار عرضه می‌شود. تیبا ۱ (صندوقدار) در انواع SX، LX، SL، EX به بازار عرضه می‌شود که تمامی این مدل‌ها ازلحاظ فنی یکسان بوده و فقط در برخی آپشن‌ها با یکدیگر اختلاف دارند.

تیبا EX

 سایپا تیبا EX – Saipa Tiba اولین بار در 23 آذر ماه 1387 با نام مینیاتور رو نمایی شد. آغاز طراحی این خودرو به سال 1375 باز میگردد. این پروژه در سال 1383 متوقف شد و مجددا در سال 1387 بازنگری ها و تغییراتی خصوصا در قسمت عقبی خودرو اعمال شد. تیبا قطعات مشترک بسیاری با پراید، ال 90 و ریو دارد.این خودرو توسعه یافته ی پلتفرم S81 سایپا است. تیبا از یک پیشرانه ی 1.5 لیتری استفاده می کند که بعضا آنرا مشترک با پیشرانه ی کیا ریو می دانند که البته اینطور نیست. این پیشرانه در کنار یک گیربکس 5 سرعته قرار می گیرد و نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند. کیفیت پایین داشبرد و قطعات داخلی، صدای بسیار زیاد موتور در داخل کابین و پایداری ضعیف از مشکلات سایپا تیبا هستند.

تیبا SX 

سایپا تیبا SX –  Saipa Tiba اولین بار در 23 آذر ماه 1387 با نام مینیاتور رو نمایی شد. آغاز طراحی این خودرو به سال 1375 باز میگردد. این پروژه در سال 1383 متوقف شد و مجددا در سال 1387 بازنگری ها و تغییراتی خصوصا در قسمت عقبی خودرو اعمال شد. تیبا قطعات مشترک بسیاری با پراید، ال 90 و ریو دارد.این خودرو توسعه یافته ی پلتفرم S81 سایپا است. تیبا از یک پیشرانه ی 1.5 لیتری استفاده می کند که بعضا آنرا مشترک با پیشرانه ی کیا ریو می دانند که البته اینطور نیست. این پیشرانه در کنار یک گیربکس 5 سرعته قرار می گیرد و نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند. کیفیت پایین داشبرد و قطعات داخلی، صدای بسیار زیاد موتور در داخل کابین و پایداری ضعیف از مشکلات سایپا تیبا هستند.

تیبا SL

 سایپا تیبا SL – Saipa Tiba   اولین بار در 23 آذر ماه 1387 با نام مینیاتور رو نمایی شد. آغاز طراحی این خودرو به سال 1375 باز میگردد. این پروژه در سال 1383 متوقف شد و مجددا در سال 1387 بازنگری ها و تغییراتی خصوصا در قسمت عقبی خودرو اعمال شد. تیبا قطعات مشترک بسیاری با پراید، ال 90 و ریو دارد.این خودرو توسعه یافته ی پلتفرم S81 سایپا است. تیبا از یک پیشرانه ی 1.5 لیتری استفاده می کند که بعضا آنرا مشترک با پیشرانه ی کیا ریو می دانند که البته اینطور نیست. این پیشرانه در کنار یک گیربکس 5 سرعته قرار می گیرد و نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند. کیفیت پایین داشبرد و قطعات داخلی، صدای بسیار زیاد موتور در داخل کابین و پایداری ضعیف از مشکلات سایپا تیبا هستند.

تیبا SX گاز سوز

 سایپا تیبا دوگانه سوز– Saipa Tiba  اولین بار در 23 آذر ماه 1387 با نام مینیاتور رو نمایی شد. آغاز طراحی این خودرو به سال 1375 باز میگردد. این پروژه در سال 1383 متوقف شد و مجددا در سال 1387 بازنگری ها و تغییراتی خصوصا در قسمت عقبی خودرو اعمال شد. تیبا قطعات مشترک بسیاری با پراید، ال 90 و ریو دارد.این خودرو توسعه یافته ی پلتفرم S81 سایپا است. تیبا از یک پیشرانه ی 1.5 لیتری استفاده می کند که بعضا آنرا مشترک با پیشرانه ی کیا ریو می دانند که البته اینطور نیست. این پیشرانه در کنار یک گیربکس 5 سرعته قرار می گیرد و نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند. کیفیت پایین داشبرد و قطعات داخلی، صدای بسیار زیاد موتور در داخل کابین و پایداری ضعیف از مشکلات سایپا تیبا هستند.

تیبا ۲ (هاچبک) هم اکنون در دو تیپ SX و EX بازار عرضه می‌شود که تیپ EX با دارا بودن امکاناتی همچون رینگ آلومینیومی، شیشه بالابر برقی شیشه‌های عقب و تنظیم آینه‌های جانبی برقی تیپ فول این خودرو محسوب می‌شود.

سایپا تیبا 2 هاچ‌بک

 

پس از عرضه ی تیبا سدان در سال 1387، سایپا تیبا 2 (تیبا هاچبک) – Saipa Tiba 2 در سال 1393 به عنوان نسخه ی هاچبک تیبا سدان به بازار عرضه شد. تیبا 2 تفاوت ساختاری و فنی خاصی با نسخه ی سدان تیبا ندارد و از قوای محرکه مشترک با تیبا بهره می برد. از آنجایی که سایپا با شعار " رویای جوانی " اقدام به عرضه ی تیبا 2 کرده است، جا داشت تا در طراحی این خودرو برای نمونه  هاچبک، حداقل در نمای جلو، تجدید نظر کند و به روز رسانی انجام دهد؛ چرا که طراحی جلو پنجره، چراغ ها و سپر تیبا هاچبک حتی نسبت به خودرو های 2 دهه قبل ساده و بی روح به نظر می رسد. دقت پایین مونتاژ، کیفیت کم ادوات داخلی و صدای بیش از حد موتور در داخل کابین از مشکلات تیبا 2 هستند.

همچنین تیبا 2 پلاس در اوایل سال 1399 به سبد فروش سایپا اضافه شد که از نظر ظاهری و فنی تفاوت چندانی با تیبا هاچبک معمولی ندارد و این تغییرات در نسخه پلاس به اضافه شدن میله باربند، شیشه دودی عقب، سپرهای دورنگ، رینگ های جدید، جلوپنجره با قاب استیل، آینه های جانبی مشابه کوییک، روکش صندلی چرمی، کفپوش سه بعدی و حذف زه بقل خلاصه شده است.

سنسور دنده عقب و سامانه مالتی مدیا با نمایشگر و دوربین نیز به تیبا ۲ پلاس افزوده شده است. 

مشخصات فنی تیبا هاچبک

موتور تیبا 2 - car.ir (1).webp

 

تیبا هاچبک از محور محرک دیفرانسیل جلو با حجم موتور 1/5 لیتر (500 سی سی) با حداکثر قدرت ۸۷ اسب بخار در ۵۳۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه بهره میبرد.


شتاب 0 تا 100 این هاچبک کوچک 13 ثانیه است و حداکثر سرعتی که میتواند به آن دست یابد 170 کیلومتر در ساعت است.

این خودرو از گیربکس دستی 5 سرعته بهره می‌برد و مصرف سوخت آن در حالت ترکیبی 6/5 لیتر در هر 100 کیلومتر است.
ترمزهای تیبا دو از سیستم دیسکی در چرخ های جلو و کاسه ای در چرخ های عقب استفاده میکند.

ابعاد تیبا 2

 

ابعاد تیبا 2 - car.ir.webp

 

طول این خودرو 3928 میلیمتر و عرض آن 1642 میلیمتر و ارتفاع آن از سطح زمین 1484 میلیمتر می‌باشد.
فاصله بین محور عقب و جلوی ان 2410 میلیمتر و وزن آن 1040 کیلوگرم است. حجم مخزن سوخت آن 41 لیتر و قطر رینگ آن 13 اینچ است. حجم صندوق عقب تیبا هاچبک 223 لیتر و تعداد سرنشینان آن 5 نفر است.

طراحی بدنه تیبا 2

طراحی اتاق تیبا هاچبک اگرچه در مقایسه با خودروهای مدرن چنگی به دل نمیزند اما نسبت به خودروهای قدیمی تر بازار مانند پراید یا پژو 405 ظاهر قابل قبول تری از خود بجای میگذارد.
اکثر سطوح داشبورد و رودری های این خودرو از پلاستیک خشک پوشیده شده و از کیفیت خوبی برخوردار نیست. قربیلک فرمان نیز با فرم سه شاخه بسیار ساده و ابتدایی به نظر میرسد. صندلی های تیبا 2 نسبت به صندلی های پراید بسیار راحت‌تر است اما با این حال در مسافرت های طولانی بسیار آزاردهنده و ناراحت است.
فضای عقب این خودرو بسیار جادارتر از پراید 111 است اما برای افراد قدبلند میتواند آزاردهنده باشد.
صندوق عقب تیبا هاچبک معادل 240 لیتر گنجایش دارد که در مقایسه با تیبا سدان فضای کمتری برای گذاشتن بار در اختیارتان قرار میدهد.

تیبا 2 پلاس

 

شرکت سایپا در تابستان 98 در یکی از لیست های فروش خودرو خودروی تیبا2 پلاس را قرار داد. تیبا2 پلاس از لحاظ فنی هیچ تفاوتی با تیبا2 معمولی ندارد و تنها چند آپشن به آن اضافه شده است.رینگ آلومینیومی، روکش چرمی صندلی، کفپوش قالبی، سیستم مولتی مدیا لمسی، دیفیوزر عقب، روف ریل و برچسب "کراس" روی گلگیر جلو (!) از تفاوت های تیبا 2 پلاس و تیبا2 معمولی می باشد.

نقد تیبا 2

طبق اعلام مدیران شرکت سایپا، طراحی تیبا به‌وسیله یک گروه طراحی ایتالیایی به نام آنجلینی دیزاین (IET) انجام شده است، اما برخلاف آنچه که از نتیجه کار یک گروه حرفه‌ای ایتالیایی انتظار می‌رود، نمای ظاهری تیبا ناهماهنگ و قدیمی به نظر می‌رسد. در تمامی بخش‌های طراحی این خودرو از خطوط منحنی و ساده‌ای استفاده شده که در نمای ناموزون تیبا 2 نقش پررنگی ایفا نموده است. تنها نقطه قوت طراحی تیبا 2 بخش پشتی آن است که نسبت به سایر بخش‌های این خودرو زیباتر به نظر می‌رسد. طراحی داخلی تیبا 2 نیز شاید در مقایسه با خودرو پایه (پراید) زیباتر به نظر برسد، اما در کل میتوان گفت فضای کابین تیبا2، ترکیب ناشیانه‌ای از دو خودرو پراید و ریو دانست که از زیبایی و هماهنگی چندانی برخوردار نیست. در بخش فنی، تیبا 2 به یک پیشرانه 1503 سی‌سی 4 سیلندر مجهز شده است که توان تولید 87 اسب بخار قدرت و 128 نیوتن‌متر گشتاور را دارد. این پیشرانه درواقع همان پیشرانه قدیمی پراید است که توسط شرکت FEV آلمان مورد بازبینی قرار گرفته و توانمندتر شده است. شاید پیشرانه تیبا برروی کاغذ کمی قوی‌تر از پراید به نظر برسد، اما پس از رانندگی با این خودرو متوجه خواهید شد که نمی‌توان انتظار زیادی از آن داشت. طبق اعلام شرکت سازنده، این هاچبک از کوچک مصرف سوخت بسیار خوبی برخوردار است به طوری که مصرف سوخت ترکیبی آن در هر صد کیلومتر تنها 6.6 لیتر اعلام شده است. متأسفانه برخلاف شرکت ایران خودرو، شرکت سایپا شتاب صفر تا صد اغلب محصولات خود را اعلام نمی‌کند، اما طبق بررسی‌های انجام‌شده توسط تیم Z4CAR، شتاب صفر تا صد این خودرو برابر با 13.5 ثانیه است که در مقایسه با سایر خودروهای موجود در این رده قیمتی عدد مناسبی به نظر می‌رسد.

طول عمر باتری تیبا

طول عمر باتری ماشین، به نسبت نوع نگهداری و عملکرد متفاوت است؛ اما در حالت عادی طول عمر آن حدوداً بین 2 تا 3 سال است.

علائم خراب شدن باتری تیبا کدام است؟

 1.  بعد از اینکه ماشین چند ساعت خوابیده بود، ماشین استارت نزند.
 2. ماشین زمان استارت زدن صدای تق تق بدهد.
 3. برق از پشت آمپر قطع شود.
 4. هنگامی که ماشین خاموش باشد و شیشه بالابرها به کندی عمل کنند و یا چراغها کم نور شود باتری تیبا خراب شده و باید تعویض شود.
 5. هنگامی که برق پشت آمپر هست ولی موقع استارت زدن برق پشت آمپر قطع میشود و ماشین روشن نمیشود باتری تیبا در این شرایط باید فورا تعویض شود
 6. سولفاته شدن بیش از حد سرباتریها مخصوصا قطب منفی نشانه خراب شدن باطری ماشین تیبا میباشد

نحوه سفارش باتری تیبا و تعویض آن :

ثبت سفارش به 2 صورت امکان پذیر میباشد:

1-تماس با مرکز تلفن امداد باتری با شماره 1601 ( بدون کد)

2- ثبت سفارش در وب سایت https://emdadebattery.com

باتری اتمی مناسب تر است یا اسیدی؟

 باتریهای اتمی به دلیل طول عمر بالاتر، عدم نوسان برق، ایجاد آلودگی کمتر و نیاز نداشتن به نگهداری، قطعا گزینه مناسب تری نسبت به نوع اسیدی آن است.

نکته: هر نشانه ای از خرابی باتری، به معنی خراب بودن خود باتری نیست؛ بنابراین قبل از اقدام به تعویض باتری، حتماً از متخصص برق امداد باتری برای تست باتری کمک بگیرید.

باطری مناسب خودرو تیبا خود را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت بالا از فروشگاه امداد باتری تهیه کنید.

 

Users :
امداد باطری امداد باطری
باتری مناسب برای خودرو #باتری فابریک تیبا - باطری تیبا - باتری فابریک تیبا - باتری فابریک تیبا- باتری مناسب تیبا - باطری مناسب تیبا- باتری تیبا 
 • f.kaviani - 1400/07/15 , 09:32

  سلام بهترین باتری برای تیبا چیه؟
  0 | 0
 • aminaghababayee - 1400/07/17 , 09:33

  اگر روی تیبا باتری صبا بزاریم یا اوربیتال چقدر از نظر کارایی فرق داره؟
  0 | 0
 • hoseyni - 1400/07/19 , 09:33

  من روی تیبا سیستم صوتی بستم بهتره از چه باتری استفاده کنم؟
  0 | 0
 • Mahdishakib - 1400/07/20 , 09:34

  شما خدمات تست دینام تیبا هم دارید؟
  0 | 0
 • Farhad-FRP - 1400/07/28 , 09:34

  بیشترین امپری که بعنوان باتری تیبا میشه استفاده کرد چند است؟
  0 | 0
 • joshani - 1400/07/30 , 09:34

  سلام.ایا شما خدمات امدادباتری به شهرری هم ارائه میکنید؟
  0 | 0
 • yavari
  yavari - 1400/08/01 , 03:09

  محصولات شما چه مدت گارانتی داره؟
  0 | 0
 • namaki
  namaki - 1400/08/05 , 03:09

  ماشین تیبا من از شب گذشته چراغ داخل اتاق روشن بوده و امروز به سختی استارت میزد.ایا مشکل از باتری ماشینه؟
  0 | 0
 • motamedi - 1400/08/11 , 03:09

  سلام اگه نور پشت آمپر کم بشه ولی ماشین روشن بشه نشونه در حال ضعیف تر شدن باتریه ؟
  0 | 0
 • jamshidzade - 1400/08/11 , 03:09

  سلام.ایا شما خدمات باتری به باتری برای ماشین تیبا هم دارید؟
  0 | 0
 • jamshidi - 1400/08/15 , 09:37

  سلام.شما چه برندی رو برای باتری تیبا پیشنهاد میدید؟
  0 | 0
 • hoseyni - 1400/08/20 , 03:09

  چراغ های ماشین من کم نور شده ایا اشکال از باتری ماشین هستش؟
  0 | 0
باتری 90 آمپر سوزوکی

1,771,000 تومان

باتری 100 آمپر سوزوکی

1,970,000 تومان

باتری 120 آمپر سوزوکی

2,061,000 تومان

باتری 150 آمپر سوزوکی

2,362,000 تومان

باتری 200 آمپر سوزوکی

3,123,000 تومان

باتری 35 آمپر سوزوکی

975,000 تومان

باتری 100 آمپر صبا باتری - واریان

1,180,000 تومان

باتری 120 آمپر صبا باتری - واریان

1,230,000 تومان

باتری 200 آمپر صبا باتری - واریان

6,475,000 تومان

باتری 100 آمپر صبا باتری - کاسپین

1,082,000 تومان

باتری 120 آمپر صبا باتری - کاسپین

1,360,000 تومان

باتری 200 آمپر صبا باتری - کاسپین

0 تومان

باتری 45 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,030,000 تومان

باتری 35 آمپر اوربیتال وان سیلور

935,000 تومان

باتری 45 آمپر اوربیتال EFB

996,000 تومان

باتری 35 آمپر اوربیتال EFB

876,000 تومان

باتری 66 آمپر سوزوکی

1,273,000 تومان

باتری 70 آمپر سوزوکی

1,323,000 تومان

باتری 74 آمپر سوزوکی

1,373,000 تومان

باتری 60 آمپر سوزوکی

1,154,000 تومان

باتری 45 آمپر سوزوکی

1,074,000 تومان

باتری 50 آمپر سوزوکی

1,054,000 تومان

باتری 55 آمپر سوزوکی

1,114,000 تومان

باتری 70 آمپر صبا باتری

910,000 تومان

باتری 66 آمپر صبا باتری

870,000 تومان

باتری 60 آمپر صبا باتری

792,000 تومان

باتری 60 آمپر صبا باتری

792,000 تومان

باتری 66 آمپر صبا باتری

870,000 تومان

باتری 70 آمپر صبا باتری

910,000 تومان

باتری 90 آمپر صبا باتری

1,130,000 تومان

باتری 80 آمپر صبا باتری

1,040,000 تومان

باتری 50 آمپر صبا باتری

661,000 تومان

باتری 55 آمپر صبا باتری

678,000 تومان

باتری 55 آمپر صبا باتری

678,000 تومان

باتری 50 آمپر صبا باتری

595,000 تومان

باتری 74 آمپر صبا باتری

902,000 تومان

باتری 74 آمپر صبا باتری

902,000 تومان

باتری 80 آمپر صبا باتری

935,000 تومان

باتری 90 آمپر صبا باتری

1,013,000 تومان

باتری 50 آمپر اوربیتال وان سیلور

833,000 تومان

باتری 55 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,068,000 تومان

باتری 60 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,106,000 تومان

باتری 66 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,221,000 تومان

باتری 70 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,287,000 تومان

باتری 74 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,317,000 تومان

باتری 80 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,370,000 تومان

باتری 90 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,626,000 تومان

باتری 100 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,590,000 تومان

باتری 120 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,863,000 تومان

باتری 150 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,250,000 تومان

باتری 200 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,974,000 تومان

باتری 50 آمپر اوربیتالEFB

980,000 تومان

باتری 55 آمپر اوربیتالEFB

1,023,000 تومان

باتری 60 آمپر اوربیتال EFB

1,083,000 تومان

باتری 66 آمپر اوربیتال EFB

1,157,000 تومان

باتری 70 آمپر اوربیتال EFB

1,231,000 تومان

باتری 74 آمپر اوربیتال EFB

1,260,000 تومان

باتری 80 آمپر اوربیتال EFB

1,353,000 تومان

باتری 90 آمپر اوربیتال EFB

1,569,000 تومان

باتری 100 آمپر اوربیتال EFB

1,690,000 تومان

باتری 120 آمپر اوربیتال EFB

1,946,000 تومان

باتری 150 آمپر اوربیتال EFB

2,309,000 تومان

باتری 200 آمپر اوربیتال EFB

2,928,000 تومان

اشتراک در خبرنامه امداد باطری

برای اشتراک در خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید.