Please wait
چهارشنبه 30 بهمن 1398 امداد باطری 322 0

نکاتی که در زمان خرید باتری تندر 90 باید رعایت کنیم :

چند نکته مهمی که درباره خرید باتریتندر 90 باید بدانیم در این مقاله بیان شده

نکاتی که در زمان خرید باتری تندر 90 باید رعایت کنیم:

در ابتدا باید خطر نشان کرد هر نشانه ای از خرابی باتری، به معنی خراب بودن خود باتری نیست؛ بنابراین قبل از اقدام به تعویض باتری، حتماً از متخصص برق برای تست باتری کمک بگیرید.لازم به توضیح است که تکنسین های تیم امداد باتری تست برق و باطری را به صورت رایگان در محل شما انجام خواهند داد.

چند نکته مهمی که درباره خرید باتری L90 باید بدانیم این است که باتری فابریک تندر90 ، 60آمپر می باشد .

اگر سیستم صوتی خاصی مانند آمپیلی فایر و یا چراغ های زنون و یا هر وسیله دیگری که باعث گردد برق (آمپر ) بالاتری از خودرو مصرف گردد باتری 55 -66 آمپر میتوانید انتخاب کنید.

این بدان معناست که دینام این خودرو فرانسوی از 55 آمپر تا 66 آمپر توان شارژ را دارد. یعنی اگر باتری با آمپر بیشتری نصب گردد به دلیل بازه شارژ دینام ، دینام توانایی شارژ کامل باتری را نداشته و در نهایت باتری خیلی زودتر از عمر واقعی خود روبه فرسودگی میرود.

نکته بعدی که باید بدانیم قطب های باتری است که قطب های باتری تندر 90 قطب موافق ( قطب راست ) میباشد.

همچنین ابعاد باتری تندر 90 در سایز L2 و L3 مناسب می باشد.

همچنین گارانتی باتری بسیار مهم است باتری اوربیتال وان سیلور( سپاهان باطری ) دارای 15 ماه گارانتی در تمام نقاط ایران می باشد. و باتری واریان ( صبا باتری ) داری 12 ماه گارانتی میباشد.

در اخر باید به تاریخ تولید باتری دقت نمود که از همه مهمتر میباشد. نباید  بیشتر از 4  ماه از تاریخ تولید باتری گذشته باشد.

 

آموزش #تندر 90 باتری 60 آمپر 
اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید.