Please wait
يكشنبه 17 بهمن 1400 امداد باطری 1547 0

باتری لکسوس NX 200 + قیمت باتری لکسوس NX 200

باتری فابریک لکسوس NX 200 ولت 60 آمپر از نوع باتریهای سیلد و اتمی است. و مناسب ترین باتری قابل نصب، باتری 60 آمپر برند صبا باتری و اوربیتال وان سیلور برای خودروی لکسوس NX 200، موجود در فروشگاه امداد باتری است.

باتری لکسوس NX 200 + قیمت باتری لکسوس NX 200


برند ژاپنی لکسوس زیرمجموعه‌ای از شرکت تویوتا است که با هدف تولید خودروهای لوکس ایجاد و اکنون به یکی از بزرگترین برندهای خودروی جهان تبدیل شده است. این شرکت در سال 1989 به طور رسمی توسط مدیر وقت تویوتا یعنی ایجی تویودا تاسیس شد. اما از سال 2005 بود که نام لکسوس برای خودروها مورد استفاده قرار گرفت. لکسوس در سال 2014 یکی از محصولات جذاب خود را به نام NX معرفی کرد که از روی پلت فرم تویوتا RAV4 ساخته شده بود. لکسوس NX یک کراس اوور کامپکت لوکس است که در نسخه های مختلف در بازار جهانی عرضه می شود که از نظر ظاهری، موتور و تجهیزات با یکدیگر تفاوت هایی دارد. این خودرو در ایران با دو موتور توربو و هیبرید توسط شرکت ایرتویا وارد بازار ایران شد. لکسوس NX در حال حاضر به علت ممنوعیت وارد ایران نمی شود و به صورت دست دوم قابل خریداری است. در ادامه نگاهی به خودرو لکسوس NX 200Tخواهیم داشت.

لکسوس NX200 T

اگر درب کاپوت خودرو لکسوس nx200 را باز کنید . در سمت راست موتور باتری خودرو را مشاهده خواهید کرد . باتری مناسب خودرو لکسوس nx200 از نوع 70 امپر بلند و معکوس است و در بازار با کد 7029 نیز شناخته میشود .

 باتری لکسوس NX 200 چند آمپر است ؟

ظرفیت باتری اصلی: 70 آمپر ساعت

ولتاژ باتری: 12 ولت

مدل باتری: سیلد اتمی

چینش قطبها: پایه بلند قطب چپ

قیمت باتری لکسوس NX 200 - هفتاد امپر

 
باتری
قیمت (تومان)
باتری ۷۰ آمپر صبا باتری واریان
788000
باتری ۷۰ آمپر اوربیتال
989000
باتری ۷۰ آمپر سوزوکی
1052000
باتری ۷۰ آمپر اوربیتال پریمیوم
1099000
باتری ۷۰ آمپر اوربیتال EFB
1274000

 

چه باتری مناسب این خودرو می باشد؟

باطری لکسوس NX200 را برحسب نوع آن (اسیدی یا اتمی) و آمپراژ آن دسته بندی می‌کنند. باطری اولیه لکسوس NX200 هنگام تحویل خودرو توسط خریدار از نوع ۱۲ولت می‌باشد. ظرفیت این باطری 70 آمپر می‌باشد. البته شما می‌توانید از باتری‌های دیگری نیز برای ماشین خود استفاده کنید. برای لکسوس NX200 می توان هم از باتری اسیدی و هم باتری اتمی استفاده کرد.باطری اسیدی نیاز به چک کردن دوره‌ای دارد. اما دارندگان باطری اتمی نیازی به بررسی دوره‌ای باتری خودرو لکسوس NX200 خود نخواهند داشت. بررسی‌ها و تجارب نشان داده که باتری اتمی نسبت به نوع اسیدی آن عمر بیشتری می‌کند.

طول عمر باتری لکسوس NX 200چقدر است؟

 باتری لکسوس NX200 در قسمت جلوی ماشین و در داخل کاپوت آن قرار دارد. این باتری در ابعاد 26*18*23 سانتیمتر می‌باشد. بیشترین آمپری که برای باطری در خودرو لکسوس NX200 در نظر گرفته می‌شود 70 آمپر است. طول عمر باتری لکسوس NX200 تا حد زیادی به نوع آن و کارکرد مصرف کننده بستگی دارد. میزان عمر باتری در اصل به نوع مصرف شما و شرایط اقلیمی منطقه شما بستگی دارد و ممکن است یک باتری یک سال عمر و همان باتری در خودروی دیگر ۳ سال عمر کند. باتری در مناطق گرمسیر و مسیر های پرترافیک زودتر کیفیت خود رااز دست میدهد. بررسی‌های تجربی نشان داده است به طور معمول طول عمر مفید باطری لکسوس NX200 حدود ۲ تا ۳ سال است.

اغلب بعد از چند سال کیفیت عملکرد باتری خودرو لکسوس NX200 شما کاهش خواهد یافت. به طور مثال شیشه بالابر در زمان خاموش بودن ماشین به درستی عمل نمی‌کند یا کیفیت و قدرت نور چراغ‌های خودرو لکسوس NX200 شما کمتر خواهد شد. اگر در زمان استارت زدن، برق پشت آمپر قطع شده و ماشین روشن نمی‌شود، بهتر است هرچه سریع‌تر باتری خودرو خود را عوض کنید.

ابعاد باتری فابریک لکسوس NX 200

ابعاد و حداکثر فضا برای باطری لکسوس Nx200 بدین شرح میباشد:

 • طول باطری = ۲۵cm
 • عرض باطری= ۱۹cm
 • ارتفاع باطری = ۲۳cm

 

باتری چند آمپر برای لکسوس NX 200 توصیه می شود؟

دارندگان این خودرو در صورتی که مصرف برق اضافی دارند، جهت عملکرد بهتر باتری، می توانند باتری 70 آمپر بر روی آن نصب کنند.

علایم خراب شدن باطری ماشین لکسوس NX200 چیست و زمان تعویض باطری چه موقع میباشد؟

 • اگر ماشین لکسوس پس از مدتی خوابیدن دیگر استارت نزند باطری خراب شده و شارژ نگه نمیدارد و باید باتری ماشین را تعویض کنید.
 • اگر ماشین لکسوس با استارت سنگین روشن میشود باطری ضعیف شده و افت ولتاژ پیدا کرده(زیر ۱۲ ولت) و باید تعویض شود.
 • اگر برق پشت آمپر قطع شده و استارت نمیزند ابتدا سرباطریها را چک کنید اگر مشکلی نداشت باطری را تعویض کنید.
 • اگر هنگام استارت زدن از استارت صدای تق تق شنیدید و ماشین روشن نشد باطری خراب شده ونیازبه تعویض دارد.

با مشاهده علایم فوق حتما نسبت به تست و در صورت نیاز تعویض باطری اقدام کنید.

 • اگر ماشین لکسوس NX200 به علت ضعیف شدن باطری استارت نمیزند برای روشن کردن ماشین فقط از روش باطری کمکی هم آمپر استفاده کنید.
 • هرگاه ماشین لکسوس خاموش است به هیچ وجه ضبط و سیستم صوتی را روشن نکنید این کار باعث کاهش شدید عمر باطری میشود.
 • هرگاه قصد روشن کردن ماشین لکسوس را برای مدت بیش از دو هفته ندارید حتما سرباطری منفی را از قطب باتری جدا کنید تا باعث تخلیه باطری نشود.
 • باطری لکسوس را هرگز نباید اجازه دهید تا ولتاژ آن به صفر برسد چون دیگر نمیتوانید با ریموت درب را باز کنید.

 

لکسوس NX یک کراس اورر کامپکت لوکس است که در سال 2014 معرفی شد و به عنوان یک محصول جدید وارد سبد محصولات کمپانی لکسوس شد . لکسوس NX توسط ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا و لکسوس در ایران ، به بازار کشورمان عرضه شد که استقبال بسیار خوبی را به همراه داشت . اما واردات آن مدتی قبل به دلیل وضع قوانین جدید، متوقف شد .لکسوس NX در بازار جهانی در نسخه ‌های مختلفی عرضه می ‌شود که از نظر ظاهری ، قوای محرکه و آپشن ‌ها تفاوت‌ هایی با یکدیگر دارند و ایرتویا دو نسخه NX200t و NX300H که قدرتمند ترین نسخه ‌ها هستند را در بازار کشورمان عرضه کرد . در اینجا ما در مورد نسخه NX200t صحبت می‌ کنیم که از یک موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر توربو بهره می‌ برد .

لکسوس NX200T از نظر طراحی یک شاهکار حقیقی است و لکسوس با جسارت تمام دست به طراحی آن زده است . بدنه NX با خطوط شکسته فراوان پوشیده شده و این موضوع در سرتاسر بدنه به چشم می‌ خورد . در نمای جلو یک جلو پنجره بزرگ دیده می ‌شود که به نوعی امضای لکسوس است و در نمای عقب دو خروجی اگزوز ، و یک اسپویلر متصل به سقف جلب توجه می ‌کنند .طراحی کابین لکسوس NX200T با طراحی بدنه آن هم خوانی دارد و واضح است که طراحان ژاپنی برای طراحی این کابین هم زمان زیادی صرف کرده ‌اند . طراحی داشبورد به گونه ‌ای است که یک برآمدگی به سمت جلو دارد و ممکن است این موضوع به مذاق برخی خوش نیاید . در مرکز داشبورد یک نمایشگر دیده می‌ شود و مجموعه کنسول وسط با توجه به استفاده از یک ساعت آنالوگ ، حس خوبی ایجاد می ‌کند . شکل فرمان و صفحه آمپر کمی قدیمی است اما استفاده از متریال با کیفیت ، سرنشینان را مجذوب خود خواهد کرد .

لکسوس NX200t ، تجهیزات رفاهی نسبتا کاملی را در اختیار شما قرار می ‌دهد که از جمله آن ها می ‌توانیم به 8 کیسه هوا ، سیستم صوتی مارک لوینسون ، شارژر بدون سیم گوشی هوشمند ، تشخیص نقاط کور ، ورود و استارت بدون کلید ، آینه وسط الکتروکرومیک ، دوربین دید عقب ، سیستم کمکی پارک و کروز کنترل اشاره کنیم .همان طور که اشاره کردیم ، لکسوس لکسوس NX200T از یک موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر توربو بهره می ‌برد که می‌تواند 235 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور تولید کند . این قدرت به وسیله جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ انتقال پیدا می ‌کند . به این ترتیب لکسوس NX200T می ‌تواند در مدت زمان 7 ثانیه پس از حرکت از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند و به ازای هر 100 کیلومتر ، به صورت ترکیبی حدود 10 لیتر بنزین مصرف می‌ کند .لکسوس NX200T در حال حاضر در مدل‌ های دست دوم در بازار به فروش می ‌رسد و مدل‌های صفر کیلومتر آن به ندرت در بازار یافت می ‌شود . از مهم ‌ترین رقبای آن می ‌توانیم ب ام و X3 و X4 ، لکسوس RX200T ، پورشه ماکان و تویوتا لندکروز اشاره کنیم .

پیشرانه خودروی لکسوس NX در سه مدل NX 200 و NX 200T و NX 200H توسط این خودرو ساز روانه بازار شده است . لکسوس NX 200 یك موتور چهار سیلندر 2 لیتری با سیستم اكسیژن رسانی معمولی می باشد ولی NX 200T یك موتور چهار سیلندر 2 لیتری با سیستم اكسیژن رسانی توربو می باشد این موتور قدرتی برابر با 255 اسب بخار تولید می كند .موتور لکسوس  NX 200یك موتور از نوع هیبریدی با حجم موتور 2.5 لیتر می باشد كه قدرتی معادل 180 اسب بخار ایجاد می نماید. لکسوس NX 200بصورت استاندارد دو دیفرانسیل می باشد كه قابلیت چهار چرخ متحرك هم (AWD) دارد.

 

نکته مثبت در دنده این ماشین این است که ، در دنده چهار خودرو کاملاً بی صداست ، حتی بیشتر از نوع هیبریدی که دو دسی‌بل در سرعت 110 کیلومتر در ساعت مصرف می‌کند . سیستم فعال کنترل صدا را در حالت اسپورت فعال کنید در این صورت داخل ماشین با صدای خوش‌آیند بلندی پر می‌شود ؛ البته اگر از نظر فنی ایرادی نباشد .

در پیچ جاده NX200t دور مناسبی می گیرد ، چرخاندن چرخ‌ها و پایداری در سرعت بالا در نوع F Sport ـ تعلیق کننده‌های خاص ـ هنگام رانندگی معمولی حس خوبی دارد . اما اگر کمی بیشتر گاز دهید به سمت نافرمانی می‌رود . وقتی که 59 درصد وزن یک کراس اور روی چرخ‌های جلو می نشیند ، توانایی های زیادی خواهد داشت . حتی در حالت AWD و لاستیک های تابستانی ، وزن متوسط جلوی ماشین با فشار با گرفتن ترمز سر می‌خورد .

هر چه می خواهید در رابطه با ظاهر لکسوس بگویید ولی قطعا به دلیل شجاعتش امتیاز می‌گیرد . نوع F Sport مشکی شیشه دودی شبکه‌ای ، چراغ هایی با نور پراکنده ( همه LED ها ) ، سپر مشکی و چراغ‌های عقب ، آینه‌های مشکی و چرخ 18 اینچی موافقان و مخالفان بسیاری را کسب کرده است . نظرها بسیار متفاوت است اما بسیاری از ما موافقیم که بدنه بهتر شکل داده شده است و F Sport بهتر از NX200t استاندارد به نظر می‌آید. در واقع این از آن ماشین‌هایی است که بدنه ای عالی با قیافه ای خوب دارد .

همانند قسمت خارجی ماشین ، قسمت داخلی آن کمی شلوغ ، تاثیر گذار و در عین حال جمع و جور است . لکسوس را در نوع F Sport با صندلی‌های جلو عالی ، پدال‌های آلومینیومی و فرمانی با قابلیت تنظیم بالا و قطر کم که احساسی فوق العاده به راننده می‌دهد ، می توان یافت . دیگر عناصر موجود در F Sport شامل قیافه عقربه ها ، صفحه ضد خراش و ترکیب زیبای در و داشبورد است .

کابین لکسوس NX200 T

با این ابعاد کم ، هیچ چیزی از دسترس راننده خارج نیست . صندوق مرکزی به سمت سرنشینان است و قفسه‌ای درست کرده که شبیه به صفحه نمایشی ایستاده واقع در BMW است و کنترل HVAC در دسترس قرار داده شده است . کنترل اطلاعات در ارزیابی یادآور خوبی از کنترل کننده لمسی از راه دور لکسوس بود (شامل بسته هدایت گر 2140 دلاری ) ، که با پد لمسی هپتیک و استراحت دست ارگونامیک در کنسول تکمیل شده است . جهت خواباندن صندلی ، برگردان به صورتی است که هیچ جای اضافی باقی نمی ماند به ویژه برای سرنشینان جلو و به این صورت به نظر می‌آید که همه چیز در اطرافشان فشرده است . راننده ای با هیکل متوسط در اتاق این خودرو راحت است ، اگرچه سقفش کوتاه و بدنه آن نیز برای افرادی با جثه درشت بیش از حد نقلی است .

باطری مناسب خودرو لکسوس NX 200 خود را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت بالا از فروشگاه امداد باتری تهیه کنید.

Users :
امداد باطری امداد باطری
باتری مناسب برای خودرو #باتری_74_آمپر  #باتری_60_آمپر 
باتری 90 آمپر سوزوکی

2,170,000 تومان

باتری 100 آمپر سوزوکی

2,360,000 تومان

باتری 120 آمپر سوزوکی

3,680,000 تومان

باتری 150 آمپر سوزوکی

2,362,000 تومان

باتری 200 آمپر سوزوکی

3,910,000 تومان

باتری 35 آمپر سوزوکی

1,210,000 تومان

باتری 100 آمپر صبا باتری - واریان

1,850,000 تومان

باتری 120 آمپر صبا باتری - واریان

1,826,000 تومان

باتری 200 آمپر صبا باتری - واریان

6,475,000 تومان

باتری 100 آمپر صبا باتری - کاسپین

1,850,000 تومان

باتری 120 آمپر صبا باتری - کاسپین

1,826,000 تومان

باتری 200 آمپر صبا باتری - کاسپین

0 تومان

باتری 45 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,040,000 تومان

باتری 35 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,040,000 تومان

باتری 45 آمپر اوربیتال EFB

996,000 تومان

باتری 35 آمپر اوربیتال EFB

876,000 تومان

باتری 66 آمپر سوزوکی

2,530,000 تومان

باتری 70 آمپر سوزوکی

2,640,000 تومان

باتری 74 آمپر سوزوکی

2,620,000 تومان

باتری 60 آمپر سوزوکی

2,330,000 تومان

باتری 45 آمپر سوزوکی

2,060,000 تومان

باتری 50 آمپر سوزوکی

2,060,000 تومان

باتری 55 آمپر سوزوکی

2,200,000 تومان

باتری 70 آمپر صبا باتری

1,700,000 تومان

باتری 66 آمپر صبا باتری

1,670,000 تومان

باتری 60 آمپر صبا باتری

1,550,000 تومان

باتری 60 آمپر صبا باتری

1,550,000 تومان

باتری 66 آمپر صبا باتری

1,670,000 تومان

باتری 70 آمپر صبا باتری

1,700,000 تومان

باتری 90 آمپر صبا باتری

1,670,000 تومان

باتری 80 آمپر صبا باتری

1,040,000 تومان

باتری 50 آمپر صبا باتری

1,210,000 تومان

باتری 55 آمپر صبا باتری

1,420,000 تومان

باتری 55 آمپر صبا باتری

1,420,000 تومان

باتری 50 آمپر صبا باتری

1,210,000 تومان

باتری 74 آمپر صبا باتری

1,870,000 تومان

باتری 74 آمپر صبا باتری

1,870,000 تومان

باتری 80 آمپر صبا باتری

1,040,000 تومان

باتری 90 آمپر صبا باتری

1,670,000 تومان

باتری 50 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,860,000 تومان

باتری 55 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,000,000 تومان

باتری 60 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,100,000 تومان

باتری 66 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,286,000 تومان

باتری 70 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,370,000 تومان

باتری 74 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,346,000 تومان

باتری 80 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,370,000 تومان

باتری 90 آمپر اوربیتال وان سیلور

1,626,000 تومان

باتری 100 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,270,000 تومان

باتری 120 آمپر اوربیتال وان سیلور

3,540,000 تومان

باتری 150 آمپر اوربیتال وان سیلور

2,250,000 تومان

باتری 200 آمپر اوربیتال وان سیلور

3,760,000 تومان

باتری 50 آمپر اوربیتالEFB

980,000 تومان

باتری 55 آمپر اوربیتالEFB

1,023,000 تومان

باتری 60 آمپر اوربیتال EFB

1,083,000 تومان

باتری 66 آمپر اوربیتال EFB

1,157,000 تومان

باتری 70 آمپر اوربیتال EFB

1,231,000 تومان

باتری 74 آمپر اوربیتال EFB

1,260,000 تومان

باتری 80 آمپر اوربیتال EFB

1,353,000 تومان

باتری 90 آمپر اوربیتال EFB

1,569,000 تومان

باتری 100 آمپر اوربیتال EFB

1,690,000 تومان

باتری 120 آمپر اوربیتال EFB

1,946,000 تومان

باتری 150 آمپر اوربیتال EFB

2,309,000 تومان

باتری 200 آمپر اوربیتال EFB

2,928,000 تومان

اشتراک در خبرنامه امداد باطری

برای اشتراک در خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید.