Please wait
پنجشنبه 02 مرداد 1399 امداد باطری 1488 0

سپاهان باتری - معرفی سپاهان باتری - باتری ماشین - باتری یو پی اس

مجتمع فنی سپاهان باتری در سال ۱۳۷۹ در شهر اصفهان. پایتخت فرهنگی ایران پایه گذاری و تاسیس گردیده .

معرفی سپاهان باتری

مجتمع فنی سپاهان باتری در سال ۱۳۷۹ در شهر اصفهان. پایتخت فرهنگی ایران پایه گذاری و تاسیس گردیده و در زمینه تولید باتری های خودرویی شروع به فعالیت نمود. این مجتمع طی سال های اخیر، باتلاش کلیه مسئولین و پرسنل عزیز و همچنین با اجرای طرح های توسعه متعدد، ظرفیت تولیدی خود را به ۵ میلیون دستگاه بانسری در سال رسانده است و تا کون بالغ بر بیش از 2000  فرصت شغلی در این منطقه فراهم نموده اسمت، شرکت سپاهان باتری با دارا بودن تجهیزات پیشرفته و استفاده از مواد اولیه مرغوب و در اختیار داشتن کادری مجرب از متخصصان و کارشناسان این صنعت، قادر به طراحی و تولید انواع باتری های سیلد و غیر سیلد بر اساس استانداردهای جهانی و در آمپراژهای ۳۵ تا ۲2۰ آمپر می باشد.

سپاهان باتری

برخی ویژگی های سپاهان باتری:

1- خود کفایی در تولید 

خودکفایی در تولید و تامین کلیه مواد اولیه و اجزای مورد استفاده در تولید باتری که موجب اطمینان از تامین و تولید باتری مورد نیاز کشور در سال های آتی شده و افق روشنی را فرا روی صنعت باتری کشور قرار داده است.

۲ - بهره مندی از فناوری اطلاعات، پیاده سازی و اجرای سیستم اطلاعات و مدیریت منابع سازمانی (ERP)

 تولید و ارائه محصولات کاملا به روز و بدون ماندگاری(JIT)، به بازار که باعث افزایش طول عمر و بهبود عملکرد باتری در زمان فروش و در نهایت به نفع مصرف کنندگان عزیز می باشد.

سپاهان باتری

3- سیستم فروش و توزیع هوشمند باتری در سراسر کشور 

توزیع کلیه محصولات به باتری فروشان سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه جهت دسترسی بهتر و آسانتر کلیه مصرف کنندگان به محصولات سپاهان باتری انجام میشود.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

شما عزیزان میتوانید ، قیمت باتری های سپاهان باتری را در قیمت باتری ماشین ملاحظه نمایید.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

۴- شبکه سراسری نمایندگان خدمات پس از فروش در کل استان ها و شهرستان های کشور

 ایجاد و استقرار نمایندگان خدمات پس از فروش در کلیه استانها و شهرستانها جهت پاسخگویی سریع به مصرف کنندگان در زمان نیاز به کنترل، گارانتی و تعویض باتری های معیوب.

۵- ضمانت نامه الکترونیک، ثبت، فعال سازی و استفاده از خدمات الکترونیک سپاهان باتری

 ایجاد ضمانت نامه الکترونیک برای اولین بار در صنعت باتری کشور در راستای تسهیل استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی باتری و برطرف نمودن مشکلات ناشی از کارت گارانتی و سیستم سنتی گارانتی اعم از پارگی، مفقود شدن و ... که برای استفاده از آن کافی است به یکی از روشهای فعال سازی گارانتی، سریال باتری خریداری شده را در سیستم سپاهان باتري فعالسازی نموده و بعد از آن تا آخرین روز از زمان گارانتی باتری خود را با خیالی آسوده از خدمات این شرکت بهره مند گردید.

 ۶- ایجاد واحد صدای مشتری و کانال ویژه ارتباط مصرف کنندگان و نمایندگان فروش با سپاهان باتری 

واحد صدای مشتری با هدف پاسخگویی و ارائه راهنمایی و مشاوره به تمامی مصرف کنندگان محصولات سپاهان باتری و در صورت نیاز معرفی نزدیکترین نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش به محل مصرف کننده در جهت رفاه حال آنها.

سپاهان باتری

 ۷- ایجاد زیرساختهای مناسب جهت کامل نمودن چرخه تولید و بازیافت باتری

 فراهم نمودن امکان بازیافت باتری های فرسوده جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست و کمک به حفظ آن که از ارزشهای شرکت سپاهان باتری می باشد.

امیدواریم از این مقاله جذاب لذت برده باشید. تیم امداد باطری

 

آموزش #سپاهان باتری 
اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید.