Please wait
دوشنبه 09 تیر 1399 امداد باطری 287 0

توقف خط تولید موقتی آئودی E-Tron به خاطر مشکلات تأمین باتری

آئودی تیزری از خودروی جدید E-Tron S منتشر کرد اما این خودروساز آلمانی تولید مدل استاندارد را بی‌سروصدا متوقف کرد.

توقف خط تولید موقتی آئودی E-Tron به خاطر مشکلات تأمین باتری

آئودی تیزری از خودروی جدید E-Tron S منتشر کرد اما این خودروساز آلمانی تولید مدل استاندارد را بی‌سروصدا متوقف کرد.

بنا به گزارش بلومبرگ، تولید این خودرو از روز پنج‌شنبه به خاطر حل مشکلات مربوط به تأمین باتری‌ها متوقف شده است. اگرچه اخیراً برخی از خودروسازان خط تولید محصولات خود را متوقف کرده‌اند اما به نظر نمی‌رسد که این مورد ربطی به ویروس کرونا که شوک بزرگی به صنعت خودرو وارد کرده داشته باشد.

مشکل آئودی ظاهراً نسبتاً کوچک است زیرا تولید E-Tron از چند روز دیگر دوباره شروع خواهد شد. اگرچه توقف تولید این خودرو بسیار موقتی و کوچک بوده اما نقطه‌ضعف دیگری برای این خودرو محسوب می‌شود.تابستان سال پیش بود که آئودی مجبور به فراخوان ۱۶۴۴ دستگاه از E-Tron به خاطر ریسک آتش‌سوزی شد. در آن قضیه حادثه یا تلفاتی گزارش نشده بود اما آئودی گفت که احتمال ورود رطوبت به بخش باتری، ایجاد اتصال کوتاه و نهایتاً آتش‌سوزی وجود دارد.

جدای از فراخوان، E-Tron از نظر فروش هم عملکرد درخشانی نداشته است. این خودروساز سال پیش ‌فروش ۲۶۴۰۰ دستگاهی را ثبت کرد که در مقایسه با تسلا عدد بالایی نیست. البته باید به این نکته اشاره کرد که E-Tron خودروی جدیدی بوده و مدل پایه و اسپورت بک آن همین سال پیش معرفی شده‌اند. ارباب حلقه‌ها همچنین مدل ۵۵ کواترو را بهبود بخشیده و برد آن ۲۵ کیلومتر افزایش یافته است.

قطعاً از این تغییرات استقبال خواهد شد اما اکثراً طرفداران به دنبال نسخه S خواهند بود. این نسخه در دو مدل استاندارد و اسپورت بک عرضه خواهد شد و سه پیشرانه الکتریکی آن قدرت ترکیبی ۴۹۶ اسبی و گشتاور ۹۷۳ نیوتون متری خواهند داشت. این قدرت باعث ایجاد شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۴.۵ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت محدود شده‌ی ۲۱۰ کیلومتر در ساعتی می‌شود.

 امیدواریم از این مقاله جذاب لذت برده باشید. تیم امداد باطری

 

 قیمت باتری ماشین ، خرید باتری ماشین ، 1601 ، باتری ماشین ، خرید باتری خودرو ،  باتری اوربیتال وان سیلور ،سپاهان باتری، صبا باتری،  باتری واریان ،امداد باتری ، امداد باطری

فناوری #آئودی 
اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید.