Please wait
دوشنبه 28 بهمن 1398 امداد باطری 238 0

پورشه تایکان : رقیب ارزان قیمت تسلا!!!!

پورشه هرگز به عنوان یک اتومبیل مقرون به صرفه شناخته نشده بود ، اما اتومبیل اسپرت باکیفیت Taycan با قیمتی پایین تر از همتای خود Tesla پا به عرصه گذاشته

پورشه تایکان : رقیب ارزان قیمت تسلا!!!!

پورشه هرگز به عنوان یک اتومبیل مقرون به صرفه شناخته شده نیست ، اما اتومبیل اسپرت و باکیفیت Taycan  با قیمتی پایین تر از همتای خود Tesla پا به عرصه گذاشته.

 

پورشه تایکان در حال حاضر در مرحله پیش تولید میباشد.  کمپانی پورشه اعلام کرده که فروش آن با قیمتی در حدود 90،000 دلار ارزان تر از تسلا 135000 دلاری مدل S P100D خواهد بود.

با این حال ، با توجه به قیمت Taycan در ایالات متحده و با نظر کارشناسان نقطه شروع  قیمت بسیار بالاتر می باشد. تایکان توربو 2020 با قیمت 150 هزار و 900 دلار شروع می شود و توربو S با قیمت 185 هزار دلار شروع می شود.

پورشه ، تایکان را  برای اولین بار در مسیرهای نشریات خود قرار داد. این ماشین به عنوان ملکه سریعترین سدان برقی در نمایشگاه نورنبرگ شیلف آلمان لقب گرفت.

نسخه پورشه مورد استفاده در این مسابقه دارای دو موتور بوده است که می تواند بیش از 600 اسب بخار نیرو تولید کند. می تواند از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در کمتر از 3 ثانیه و 0 تا 393 کیلومتر در ساعت را در کمتر از 10 ثانیه طی می کند. پورشه پیش بینی کرده که تایکان می تواند مسافت حدود 482 کیلومتر را با یک بار شارژ طی کند.

 

در هر دو مدل توربو و توربو S تمام چرخ ها محرک هستند و در کمتر از 3 ثانیه از 0 به 100 می رسند. دامنه واقعی احتمالاً نزدیک به  450کیلومتراست.

کمپانی پورشه تأکید کرده که سری  Taycan جایی خواهد بود که "عملکرد با راندمان کار کند." تایکان سریع شارژ می شود. باتری آن می تواند در  22.5 دقیقه به 80٪ شارژ کامل خود برسد. با این حال ، هنوز به اندازه تسلا مدل  S ، که مسافتی بسیار طولانی تری در حدود 596 کیلومتر  را دارد ، کارآمد نیست.

 

به طور کلی ، پورشه سری تایکان تلاش خود را آغاز کرده تا در برند لوکس EV باشد.

احتمالاً به اندازه تسلا خوب نخواهد بود، زیرا سالها طول می کشد تا نرم افزار برای یک EV مدرن (کمک راننده ، راندمان قدرت) کامل شود. اما این یک واقعیت است که واقعاً سریع است چون پورشه است.

فناوری #پورشه تایکان امداد باتری 
اشتراک در خبرنامه

برای اشتراک در خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید.